OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Log in
km: ចូល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
