OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas
