OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: seconds
nl: seconden

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Role assignment
nl: Rol-toewijzing

en: Mobile number
nl: Gsm-nummer
