OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Log in
oc: Se connectar

en: seconds
oc: segondas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
