OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: seconds
pl: sekundy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Mobile number
pl: Numer telefonu komórkowego
