OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Log in
pt: Entrar

en: Phone number
pt: Telefone

en: seconds
pt: segundos

en: Field mapping
pt: Mapeamento de campo

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Role assignment
pt: Atribuição de papel
