OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Log in
pt: Entrar

en: seconds
pt: segundos

en: - Select -
pt: - Selecionar -
