OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: seconds
ro: secunde

en: - Select -
ro: -Selectați-
