OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Log in
sr: Пријави се

en: seconds
sr: секунди
