OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
