OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
