OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Log in
hi: प्रवेश

en: seconds
hi: क्षण

en: - Select -
hi: - चुनें -
