OTP Field (One-Time-Password Field) (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
