OTP Login (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: About
hi: के बारे में
