OTP Login (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Enabled
fr: Activé

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Days
fr: Jours

en: Authentication
fr: Authentification

en: About
fr: À propos

en: Mobile Number
fr: Numéro de mobile
