OTP Login (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Days
ca: Dies

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Minutes
ca: Minuts

en: About
ca: Detalls
