OTP Login (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Days
lt: Dienos

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Minutes
lt: Minutės

en: About
lt: Apie
