OTP Login (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Days
de: Tage

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: About
de: Über

en: Mobile Number
de: Handynummer

en: Submit OTP
de: OTP senden
