OTP Login (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Authentication
et: Autentimine

en: About
et: Programmist
