OTP Login (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Days
eu: Egunak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: About
eu: (r)i buruz
