OTP Login (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Days
fi: Päivät

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Minutes
fi: Minuutit

en: About
fi: Tietoja
