OTP Login (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: Days
ja: 日

en: Authentication
ja: 認証

en: Minutes
ja: 分

en: About
ja: アバウト
