OTP Login (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Days
lv: Dienas

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Minutes
lv: Minūtes

en: About
lv: Par
