OTP Login (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Days
ru: Дни

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Minutes
ru: Минуты

en: About
ru: Информация

en: Mobile Number
ru: Номер мобильного телефона
