OTP Login (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Days
sk: Dni

en: Authentication
sk: Overenie

en: Minutes
sk: Minúty

en: About
sk: Informácie o
