OTP Login (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Both
da: Begge

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: Days
da: Dage

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Minutes
da: Minutter

en: About
da: Om
