OTP Login (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Both
hu: Mindkettő

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Days
hu: Napok

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Minutes
hu: Perc

en: About
hu: Leírás

en: Mobile Number
hu: Mobilszám
