OTP Login (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: About
kn: ಕುರಿತು
