OTP Login (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Enabled
ar: مفعل

en: Both
ar: جميعهم

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
