OTP Login (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Both
bo: གཉིས་ཀ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
