OTP Login (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Both
hr: Oba

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: About
hr: Opis
