OTP Login (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 8
ne: ८

en: About
ne: बारेमा
