OTP Login (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Both
pl: Oba

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Days
pl: Dni

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Minutes
pl: Minuty

en: About
pl: O stronie
