OTP Login (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Both
gl: Ambos

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Authentication
gl: Autenticación

en: About
gl: Información
