OTP Login (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Both
oc: Los dos

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Days
oc: Jorns

en: About
oc: A prepaus
