OTP Login (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Both
tr: İkisi de

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Days
tr: Günler

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Minutes
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında
