OTP Login (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Both
uk: Все

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Days
uk: Дні(в)

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Minutes
uk: Хвилини

en: About
uk: Про модуль

en: SMS
uk: СМС

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону
