Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు
