Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla
