Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan
