Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Delete
pt: Apagar

en: Support
pt: Suporte

en: Settings
pt: Configurações

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: API Key
pt: Chave de API

en: Phone
pt: Telefone

en: Configurations
pt: Configurações

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Token Key
pt: Chave
