Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Support
uk: Підтримка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Phone
uk: Телефон

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: FAQs
uk: Часті запитання

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Submit Query
uk: Виконати запит
