Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں
