Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.11) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Support
fr: Assistance technique

en: Login
fr: Identifiant

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client
