Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.11) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Delete
hi: मिटायें

en: Support
hi: समर्थन

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Phone
hi: फ़ोन
