Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.11) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Support
pl: Wsparcie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP
