Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.11) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Login
sl: Prijava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani
