Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.11) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி
