Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Phone
bg: Телефон
