Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.12) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Customer ID
da: Kunde ID
